• Dzień chłopca w klasie 8

• „Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!

Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.

Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni.

Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.

Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.

Więc dnia tego dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!”

My, uczniowie klasy 8, w piątek 27 września świętowaliśmy dzień chłopaka w Dworze Podstolice. Zjedliśmy tam pyszny deser i wypiliśmy przygotowane soki, bawiliśmy się przy grze w bilard i piłkarzykach. Ze Szkoły wyruszyły z nami panie Edyta Rymarczuk i Alicja Tonder, a na miejscu dołączyła pani Karolina Łukasiewicz. Dwie godziny upłynęły nam szybko.

Dziękujemy Rodzicom za zasponsorowanie tego święta.

wierszyk pobrany ze strony www.spzamarte.szkolnastrona.pl

zdjęcia i tekst AT

• Akcja Talenciaki

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!

Zachęcamy do wsparcia naszej placówki w zbiórce Talenciaków z Lidla!

Każdy zebrany Talenciak pomoże nam zdobyć cenne nagrody edukacyjne, które wzbogacą naszą szkołę i urozmaicą zajęcia.

Jak możesz pomóc?

1. Zrób zakupy w Lidlu - za każde wydane 50 zł otrzymasz jeden Talenciak

2. Przekaż Talenciak naszej szkole - możesz to zrobić na dwa sposoby: - wrzuć Talenciak do specjalnej skrzynki, która znajduje się w holu szkolnym - zeskanuj kod QR na Talenciaku i przypisz go do naszej szkoły poprzez stronę internetową akcji.

Zbiórka trwa do 31.10.2024r. Każdy Talenciak się liczy, więc im więcej zbieramy, tym większe mamy szansę na zdobycie wartościowych nagród!

Dziękujemy za wsparcie!

AB

• Rocznica wybuchu II wojny światowej

• 1.09.2024 uczniowie Zespołu Szkół w Zasutowie wraz z przewodniczącą Zuzanną Kotowicz i opiekunkami Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty pod pomnikiem rozstrzelanych w Małej Górce.