• Strona główna

      • Uczniowie klas 4–7 naszej szkoły uczestniczyli w niezwykle ciekawej i pełnej atrakcji wycieczce do stolicy Niemiec – Berlina.
      • Na naszej stronie znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Zachęcamy do korzystania z naszej stołówki ...
      • Przedszkolny E-Mentor (wielkopolskie 2).

    •  

       

    • Przedszkole

      Sprawdź, co robią przedszkolaki ...
    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • Mistrzostwa Gminy w Lekkiej Atletyce w Nekli

        • 30.09.2019
        • We wtorek 24 września 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Gminy w Lekkiej Atletyce w Nekli. Aż 19 uczniów reprezentowało szkołę na zawodach sportowych. Uczniowie mogli brać udział w dwóch konkurencjach sportowych, w jednej technicznej jak np. skok w dal, rzut piłeczką palantową i w jednej konkurencji biegowej; bieg na 60 m lub bieg na 600m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Pięciu zawodników z całej reprezentacji przywiozło 6 medali. Największymi sukcesem może pochwalić się Oliwia Bednarek, która zdobyła dwa srebrne medale. Srebrny medal zdobyła w skoku w dal uzyskując wynik 3m i 45 cm oraz w biegu na 600 m uzyskując czas 2’14 s. Jakub Owczarzak i Kacper Pawlak zmagali się ze swoimi rówieśnikami na dystansie 1000 m. Jakub zakończył bieg na I miejscu uzyskując czas 3’ 42 s, a jego kolega Kacper uplasował się na III miejscu z czasem 3’52 s. W rzucie piłeczką palantową po dodatkowej dogryw

        • Mistrzostwa Gminy w Lekkiej Atletyce w Nekli: Czytaj więcej
        • OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SZKÓŁ „#OSEWyzwanie”

        • 24.09.2019
        • Na zajęciach koła komputerowego uczniowie w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA SZKÓŁ „#OSEWyzwanie” wykonali prace plastyczne pt. Smart Szkoła

          Autorkami prac w kolejności ich zamieszczenia są: Julia Jarząbek, Kinga Sobkowiak, Marta Nowicka, Nikola Jóźwiak, Agata Wieczorek i Milena Kosmowska.

          Szkolna komisja konkursowa w składzie: p. V. Paszkowiak, p. A. Tonder i p. Lidia Płończak wyłoniła pracę, która została wysłana na konkurs. Jest to praca Julii Jarząbek. Drugie miejsce zajęła praca Kingi Sobkowiak, a trzecie miejsce praca Marty Nowickiej.

        • OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SZKÓŁ „#OSEWyzwanie”: Czytaj więcej
        • Wrzesińskie Czwartki Lekkoatletyczne

        • 30.09.2019
        • Jak co roku z początkiem września nasza szkoła bierze udział we Wrzesińskich Czwartkach Lekkoatletycznych. Już 19 września 2019 r. reprezentacja uczniów w składzie; Oliwia Bednarek, Kacper Pawlak, Agata Dekowska, Nikola Szymkowiak, Patryk Bednarek, Oliwier Rudkowski, Antoni Strzyżykowski, Ksawery Nowaczyk brali udział w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak; skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, bieg na 60 m i 300 m oraz bieg na 600 m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców. Każdy zawodnik mógł wystartować w jednej konkurencji technicznej i w jednej biegowej, a uczestnictwo w kilku czwartkach lekkoatletycznych daje możliwość udziału w Finale Wrzesińskich Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się w maju 2020 r. Wszystkim zawodnikom gratulujemy uczestnictwa i do zobaczenia na kolejnych zawodach.

        • Wrzesińskie Czwartki Lekkoatletyczne: Czytaj więcej
      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
        • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

        • 02.09.2019
        • Rok szkolny rozpoczęty!!! Uśmiechnięte buzie, gwar... Rozmowom dzieci i młodzieży nie było końca.

          Dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy wspólnego odkrywania nowych przestrzeni edukacyjnych, sukcesów, rozwijania pasji; pracownikom administracji i obsługi satysfakcji z wykonywanej pracy, rodzicom - spokojnego roku szkolnego.

        • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020: Czytaj więcej
      • List z Ukrainy
        • List z Ukrainy

        • 28.08.2019
        • W sierpniu Samorząd Uczniowski otrzymał list od kolegi z Ukrainy - Mariana. Cieszymy się, że nasza społeczność uczniowska, także dzieci przedszkolne, pomogły zrealizować jedno z jego marzeń...

        • List z Ukrainy: Czytaj więcej
        • Z gwarą poznańską na dożynkach parafialnych w Targowej Górce

        • 25.08.2019
        • Na zaproszenie organizatorów dożynek parafialnych w Targowej Górce (25 sierpnia 2019r.) wystąpili uczniowie naszej szkoły prezentujący teksty w gwarze poznańskiej. Mateusz Chmielecki (kl. V) zaprezentował "Murzynka Bambo po naszymu", a Albert Hofmann - tegoroczny absolwent szkoły podstawowej - utwór A. Fredry "Paweł i Gaweł" - "Biniu i Eda" (F. Głodzik). Brawo, Panowie!!!

        • Z gwarą poznańską na dożynkach parafialnych w Targowej Górce: Czytaj więcej
      • Zakończenie roku szkolnego cz.2
        • Zakończenie roku szkolnego cz.2

        • 30.06.2019
        • Rok szkolny dobiegł końca. Wyróżnienia, nagrody, uśmiechy na twarzach, podziękowania, życzenia… Uczniowie za całoroczną pracę zostali nagrodzeni wzorowymi odznakami (kl. I-II), książkami, listami pochwalnymi; w klasie IV nagrodzeni uczniowie otrzymali świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem, książki, nagrody rzeczowe za osiągnięcia sportowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do klasy wyższej. Życzymy także, aby nadchodzące wakacje obfitowały w wiele fantastycznych przygód.

        • Zakończenie roku szkolnego cz.2: Czytaj więcej
      • Zakończenie roku szkolnego 2018/19 cz.1
        • Zakończenie roku szkolnego 2018/19 cz.1

        • 30.06.2019
        • Rok szkolny dobiegł końca. Wyróżnienia, nagrody, uśmiechy na twarzach, podziękowania, życzenia… Uczniowie za całoroczną pracę zostali nagrodzeni wzorowymi odznakami (kl. I-II), książkami, listami pochwalnymi; w klasie IV nagrodzeni uczniowie otrzymali świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem, książki, nagrody rzeczowe za osiągnięcia sportowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do klasy wyższej. Życzymy także, aby nadchodzące wakacje obfitowały w wiele fantastycznych przygód.

        • Zakończenie roku szkolnego 2018/19 cz.1: Czytaj więcej
      • Karty rowerowe dla czwartoklasistów
        • Karty rowerowe dla czwartoklasistów

        • 30.06.2019
        • Pod koniec maja br. uczniowie klasy czwartej przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Najpierw był egzamin teoretyczny, następnie uczniowie musieli zastosować w praktyce poznane zasady poruszania się po drodze (egzamin praktyczny). Egzamin przeprowadzała pani Róża Tobera.

          Dzisiaj (18.06.2019r.) trzynaściorgu uczniom zostały wręczone karty rowerowe. Zgonie z przepisami mogły je otrzymać osoby, które ukończyły 10 lat. Pozostali uczniowie klasy czwartej będą je odbierać w dniu, w którym ukończą wyznaczony próg wiekowy. A więc czekamy do października …

        • Karty rowerowe dla czwartoklasistów: Czytaj więcej
      • Dzień Talentów po raz piąty...
        • Dzień Talentów po raz piąty...

        • 30.06.2019
        • Stanisław Staszic powiedział: „Talent jest to kawałek szlachetnego, lecz surowego metalu. Dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nadaje”.

          Po raz piąty w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Talentów. Dzieci przedszkolne oraz uczniowie klasy I, II, IV, V i VIII zaprezentowali swoje niezwykłe zdolności taneczne, wokalne oraz recytatorskie. Nie było nagród, za to była dobra zabawa. Dzieciom przedszkolnym dziękujemy szczególnie za „poprowadzenie” „kaczuszek”, a wszystkim pozostałym za dobrą zabawę.

        • Dzień Talentów po raz piąty...: Czytaj więcej
    •  

      UWAGA!  Nowy numer rachunku bankowego: 

      30 1020 4115 0000 9802 0261 3099

       

       

          • UWAGA !!!
          • UWAGA !!!

          • 20.12.2022 23:16
          • W związku z wprowadzeniem stopnia alarmowego BRAVO na terenie całego kraju, od dnia 16 kwietnia 2022 r. godz. 0:00, wprowadza się  zakaz wstępu do Zespołu Szkół w Zasutowie  osobom postronnym.

                     Piotr Michalak