• Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

• Szanowni Państwo,

nasza Szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym Dbam o mój zasięg. Młode głowy. Materiały edukacyjne są dostępne dla Państwa pod linkiem SOC – Dysk Google

Są one w pełni do Waszej dyspozycji, wszak jesteście członkami projektu SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO. Uczestnictwo w projekcie SOC, to nie tylko realizacja ciekawych badań, ale również:

1. dostęp do wielu materiałów wypracowanych przez fundację,

2. dostęp do darmowych webinarów,

3. możliwość udziału w ciekawych konferencjach,

4. dostęp do Newslettera (już wkrótce).

Niebawem na stronie Fundacji będzie ogłoszony bardzo ciekawy konkurs.

Dziękuję dzieciom z klas IV - VI i kl.VIII, które wypełniły już ankietę i zachęcam pozostałych do  poświęcenia kilku minut, aby odpowiedzieć na pytania.

Alicja Tonder

• Spotkanie przy herbatce i popcornie!

• 27 stycznia 2023 r. klasa druga i trzecia spędziła miło czas na przedpołudniu filmowym.

Wspólnie oglądaliśmy bajki oraz zajadaliśmy się popcornem i popijaliśmy pyszną herbatę.

Dziękujemy p. Monice Ślebiodzie za świetny pomysł i organizację tej godziny!

Klasa trzecia wraz z wychowawczynią.

• I turniej "Mistrzostw Miasta Słupcy w Badmintonie" - UKS ZASUTOWO

• 21 stycznia 2023 r uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie, a zarazem zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Zasutowo brali udział w  I turnieju w ramach „26 Mistrzostwa Miasta Słupcy w Badmintonie”.  Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00   na Sali MOSiR  z udziałem 47 uczestników z następujących klubów: UKS Kopernik Słupca, UKS Promyk Mąkolno, Smecz Konin, Leszno i UKS Zasutowo. Zawodnicy z Zasutowa pokazali wysoki poziom gry i przywieźli aż 9 medali. Rezultaty naszych badmintonistów prezentowały się następująco:

W kategorii dziewcząt klas I-II szkoły podstawowej

2 miejsce – Kornelia Kotowicz

3 miejsce – Maria Dądaj

5 miejsce – Juszczak Martyna

W kategorii chłopców klas I-II szkoły podstawowej

2 miejsce – Józef Kosmowski

3 miejsce - Xavier Pluciński

4  miejsce – Stefan Dobosz

5-6 miejsce – Fludra Stanisław, Aleksander Janiszewski

7-8 miejsce – Patryk Pietrzak, Tomasz Stachura

W kategorii dziewcząt klas III-IV szkoły podstawowej

1 miejsce – Maria Woźniak

W kategorii chłopców klas III-IV szkoły podstawowej

4 miejsce – Kacper Łukasiewicz

W kategorii. dziewcząt klas V-VI szkoły podstawowej:

2 miejsce – Wiktoria Juszczak

5-6 miejsce Łucja Jachimczak

7 miejsce – Zuzanna Kotowicz

W kategorii chłopców klas V-VI szkoły podstawowej:

1 miejsce – Jakub Jarząbek

2 miejsce – Marcin Balicki

4 miejsce – Tymoteusz Jerka

Zawody zakończyły się wręczeniem dyplomów, medali oraz losowaniem nagród rzeczowych. Szczęśliwcami nagród zostali; Maria Wożniak i Stanisław Fludra, którzy wygrali profesjonalne rakiety badmintonowe. Łucja Jachimczak i Aleksander Janiszewski wylosowali torby do rakiet oraz Xavier Pluciński torbę upominkową.

Dziękuję Panu Michałowi Rachubińskiemu za pomoc w opiece nad dziećmi i Panu Piotrowi Michalakowi za pomoc w organizacji wyjazdu na zawody.

Gratulujemy osiągniętych miejsc i wylosowanych nagród. Życzymy dalszych sukcesów na kortach badmintonowych!

L. Płończak

• Dzień Babci i Dziadka

• Styczeń jest miesiącem, w którym w sposób szczególny chcemy docenić naszych dziadków i pokazać jak bardzo są dla nas ważni. Dobroć, miłość oraz doświadczenie życiowe to wartości, które dziadkowie przekazują swoim najukochańszym wnukom.

20 stycznia świętowaliśmy w naszej szkole ,,Dzień Babci i Dziadka" z udziałem oddziałów przedszkolnych

i klasy 1. Dziadkowie podziwiali przedstawienie jasełkowe oraz wiersze i piosenki w wykonaniu małych artystów.

Dziekujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i udział w naszej uroczystości.

A.J.